Menu

Doğtaş Bolton Salon Takımı

Klasik hatları ile yeni bir dokunuş yaratan Doğtaş, Bolton salon takımı ile karşınızda..

Hiçbir zaman eskimeyen yüksek kalitesi ile klasik formların modernize edildiği Bolton salon takımı konforlu kullanımı ile göz dolduruyor. Samimiyetin ve sıcaklığın hakim olduğu bir atmosfere ince ayrıntılarıyla enerji ve sevgi katıyor.

Klasik modeller pek çok evde tercih edilen öncelikler arasında yer alır. Bu anlamda Doğtaş‘ın en özel modellerinden biri olan Bolton salon takımı, özel bir şekilde tasarlanıp kombine edilmiştir, aynı zamanda göz alıcı şıklığı ile de sizlerin beğenisine sunuluyor. Set şeklinde de tercih edebileceğiniz bu özel ürün, yemek masası ve yaşam üniteleriyle birlikte tam anlamıyla uyum sağlar ve uzun yıllar kalitesini muhafaza eder. Klasik çizgileri ile modası hiç geçmeyen Bolton salon takımı, her dönem kendini yenileyen farklı modellerle karşınızda olmaya devam edecektir.

Ceviz ve ekru renklerinden oluşan ayak renk alternatifleri de mevcut olan bu özel ürün ile kalitenin keyfini süreceksiniz. Bolton, özel sünger yapısı sayesinde rahatlığın keyfini sürebilirsiniz, aynı zamanda sırt ve kol bölümündeki el işçiliğiyle de estet bir görünüm oluşturuyor.
reklam alanı

Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir