Menu

Doğtaş Malene Salon Takımı

Sadeliğin ve zerafetin yeni adı Malene… Doğu’nun otantik çizgileriyle Batı’nın modernliği bu tasarımda bir araya geliyor. Doğtaş‘ın en özel ürünlerinden biri olan Malene salon takımının en önemli özelliği, yatak olabilme imkanına sahip olmasıdır, zira Doğtaş’ın bu çok özel ürünü ile sevdiklerinize ne kadar önem verdiğinizi gösterebilirsiniz.
Özel tasarımı ile ayrı bir yere sahip olan Malene, fonksiyonelliğin yanı sıra, konfor ve estetikten ödün vermeyenlere en iyi çözümü sunuyor.

Malene salon takımı, ceviz ve ekru ayak renk alternatifleri ile tarzınızı hayata geçirebileceğiniz eşsiz bir üründür. Bunun yanı sıra 3’lü, 2’li ve tekli koltuktan oluşan bu üründe, modern ve fonksiyonelliğin etkilerini görebilirsiniz. 3’lü  modülde yatak alternatifi mevcut olup, duvara sıfır yatak mekanizması şeklindedir.

Metal iskelet yapısı ile konforun ve asaletin keyfini sürebieceğiniz bir ürün olmasının yanı sıra, kalitesinden de ödün vermeyen nitelikte bir üründür. Ayrıca, içeriğinde 35 hr soft sünger, sırtta 25 dns kuş tüyü ile günün tüm yorgunluğunu atacağınız rahatlıkta, özel bir üründür.

reklam alanı

Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir