Menu

Doğtaş Norway Yatak Odası

Çağdaş ve bir o kadar da farklı bir yaşam tarzı ile kullanıcıların beğenisini kazanarak öne çıkan Norway Yatak Odası, zarifliği ve sadeliği arayanlar için vazgeçilmez bir tercih… Doğtaş Norway Yatak Odası’nın birden fazla fonksiyonel özelliği ile yaşamı kolaylaştıran seçenekler sunuyor.

Geometrik çizgileri ve yuvarlak hatların bir arada kullanıldığı Norway Yatak Odası sade ve şık çizgileri ile farklı bir stil arayanlar için öncelikli tercih oluyor. Parlak beyaz yüzeyi ve yerden yüksek masif ayakları ile zarif bir görünüm sunan Norway Yatak Odası, tarzından ödün vermek istemeyenler için özel tasarlanmış bir üründür.

Sadeliğin ve masumiyetin rengi olan beyazı ve ceviz rengini birleştiren Norway Yatak Odası farklı ölçüde modül seçenekleri ile evinizin her alanında etkin bir kullanım oluşturuyor. Kapitone detaylı başlığı ile yatak odaları için estetik bir görünüm oluşturan Norway Yatak Odası, şifonyer, sürgülü gardırop, asansörlü kıyafet askılığı, pantolon askılığı ve iç çekmecesi ile rahatlık ve fonksiyonu bir arada sunuyor.

reklam alanı

Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir