Menu

Tv Ünitesi Modelleri

Oturma odası ve salonlarımızın vazgeçilmez mobilya ürünlerinden olan tv ünitesi modelleri son yıllarda bir hayli değişime uğrayarak daha şık ve kullanışlı bir hâl aldı. Üstelik şıklığı daha da artırmak için LED teknoloji ile zenginleştirilen modern tv ünitesi modelleri estetik ve şık duruşlarıyla daha da dikkat çekiyor. Birbirinden farklı kategorilerden seçtiğimiz tv ünitesi modelleri farklı tasarımları ile sizler için bir arada…

Oturma Odası Tv ÜnitesiOturma odası için ideal ölçülerde tv ünitesi düşünüyorsanız bu modeli değerlendirebilirsiniz. Şık ve kullanışlı tasarımı ile ilk bakışta dikkatleri çeken bu model kullanışlı çekmeceleri ve sehpaları ile son derece güzel.

 

Modern Tv Ünitesi Modelleri

Çok büyük sayılmayan oturma odaları için ideal büyüklükte olan ceviz renk tonlarında olan bu model oldukça kullanışlı. Küçük gibi görünse de odanız için ideal ölçülerdedir.

Geniş Tv Ünitesi Modeli

Daha çok salon veya geniş oturma odalarında tercih edilen bu ürün çekmeceli tv ünitesi düşünenlerin tercihleri arasında olabilir. Oldukça kapasiteli olan bu model ortalıkta görünmesini istemediğiniz pek çok şeyi içinde barındırabilir.

Ahşap Beyaz Renk Tv Ünitesi

Ahşap renkten vazgeçemeyenler için estetik ve bir o kadar da kullanışlı bir model olan ürün işçiliği ile de birinci sınıf, vitrin, raf ve çekmeceleri ile de kullanışlı.

2017 Tv Ünitesi Modelleri

2017 için tv ünitesi modelleri arıyorsanız bu ürünü değerlendirebilirsiniz. Orta-geniş tv ünitesi grubunda sayılabilecek bu ürün çok raflı olarak karşınızda.

Solan Tv Ünitesi Modeli

Duvar tipi bir tv ünitesi bakıyorsanız gerek modern tasarımı gerekse oval büklümleri ile oldukça estetik duran bu modeli değerlendirebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz gibi monte edebileceğiniz duvar rafları ile de konsepti tamamlayabilirsiniz.

reklam alanı

Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir