Menu

Çilek Araba Karyola Arabalı Çocuk Yatağı

Çilek Mobilya‘dan çocuklar için harika bir ürün daha, Çilek Biturbo Araba Karyola. Çocuklar için özel olarak tasarlanmış olan arabalı çocuk yatağı biturbo araba karyola modeli, gerçekçi tasarımı ile son derece etkileyici bir modeldir. Çilek logosu şeklindeki anahtarlığına basıldığında özel ses efektleri veren ürün, her yönüyle gerçek bir yarış arabası gibi tasarlanmıştır. Hem aerodinamik hem de süratli hatları olan özel bir tasarımdır. Çelik jantları ve Ferrari diskleri mevcuttur.

Ürünün dört bir tarafı rallilerde kullanılan özel ikon ve grafiklerle donatılmıştır. Ayrıca ürünün her iki yanındaki sportif camlar son derece güvenli malzemelerden tasarlanmıştır. Plaka ve lastik üzerinde yazılar mevcuttur.

Araba kumanda ile açılıp kapanır; kara şimşek kitt sesi, alarm sesi bu kumanda ile verilir ayrıca farların açılıp kapanması sağlanır, ön tamponda kayan ışık sistemi vardır. Derinliği 225 cm, yüksekliği 66 cm, derinliği ise 126 cm olan ürün, kırmızı, koyu füme, beyaz ve pembe renklerde üretilmektedir.

reklam alanı

Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir