Menu

Çilek Yakut Genç Odası

Çilek Mobilya, birbirinden renkli  ve foksiyonlu ürünlerini tanıtmaya devam  ediyor. Bebek odalarından tutunda genç odalarına kadar her yaş kesimine hitap eden Çilek Mobilya’nın en yeni ürünlerden biri olan Yakut Genç Odası’da bunlardan biri…Adından da anlaşılacağı üzere Yakut Genç Odası, son derece şık ve özel bir  ürün. Piyasaya çıktığından bu tarafa adından çokça söz ettiren ve tercih edilen Yakut Genç Odası, aynı zamanda  çilek çocuk odası takımları içinde de yerini almakta.

Beyaz üzerine ham yakut renginde tasarlanan ürün içinde, large kıyafet dolabı, aynalı çamaşırlığı, kitaplığı, dilerseniz cibinliği, çalışma masası ve çalışma ünitesi yer alıyor.

Bazalı karyola ölçüsü 100×200 cm olan ürüne ait karyolanın bazasız seçeneklerindeki ölçüler ise 100x200cm (Large), 120x200cm (XL) 140x200cm (XXL) olarak  tasarlanmış. Large’dan XXL boyutlarına kadar varan geniş yatak imkanı da mevcuttur. Rafları çok gözlü ve kullanışlı şekilde tasarlanan Yakut Genç Odası Takımı tüm Çilek mağazalarında sizleri bekliyor.

Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir