Menu

Modern Prefabrik Ev Projeleri

Son yıllarda popülaritesi bir hayli artan ve betonarme yapılara adeta taş çıkaran prefabrik ev projeleri, dışarıdan bakıldığında modern ve şık görünümü ile dikkatleri çekiyor. Üstelik pek çok teknolojik modüler eklemeleri de bünyesinde bulundurabiliyor. Örneğin güneş panelleri ile desteklenerek elektrik tüketiminin bir kısmını kendisi üretebiliyor.

Prefabrik ev olarak anılsa da çelik konstrüksiyon ev olarak da bilinen bu projeler istenilen büyüklüklerde üretilebiliyor. Tamamı modüler olarak üretilen çelik konstrüksiyon evler üretim sonrası montaj yapılacak yere götürülerek birleştiriliyor. Sonrasında ise normal binalarda olduğu gibi iç dekorasyon çalışmaları ele alınarak tamamlanıyor.

Prefabrik evlerle ilgili en çok merak edilen ise kış ve yaz aylarında mevsim şartlarına dayanıklılığı olarak ön plana çıkıyor. Bu noktada edindiğimiz bilgilere göre yalıtımı yapılmış prefabrik projelerde herhangi bir sorun olmazken son derece verimli ve yalıtım özelliklerine sahip bir oturma alanına sahip olunabiliyor.

Bu yazımızda bir araya getirdiğimiz birkaç modern prefabrik projesini sizlerle paylaşıyoruz. Yazımızı hazırlarken kullandığımız görseller Sun Prefabrik firmasının internet sitesi www.sunprefabrik.com.tr den alınmıştır. Kendilerine paylaşımımıza katkı sağladıkları için teşekkür ediyoruz. Dilerseniz firmanın internet sitesini ziyaret ederek daha fazla projeye göz atabilirsiniz.

Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir