Menu

Alfemo Alaçatı Yemek Odası

Farklı tarzı ile öne çıkan ve kaliteli markanın öncü isimlerinden biri olan Alfemo yeni sezon tasarımlarında modern özelliklerin yanında avangard tarzında modelleri ile de öne çıkıyor. Özellikle 2017 Alfemo Yemek Odası Takımları içerisinde özel bir yere sahip olan Alaçatı Yemek Odası, İngiliz tarzının hakim olduğu çizgileri ile yaşam alanlarınıza yeni bir ışık katacak seçkin bir ürün özelliği taşıyor.

Ürünün ayak detayları tasarım ruhuna uygun şekilde porselen kulplar ve lazer işçiliği kullanılarak dizayn edilmiş. Üründe oldukça fazla el işçiliği kullanılmış, oval kıvrımlarla estetik ve zarif bir görünüm oluşturan Alaçatı Yemek Odası, açılabilir yemek masası ile de oldukça kullanışlıdır. Çekmece ve kapaklarda yavaşlatıcı ray sistemi kullanılmış. Ürüne ait sandalyeler de son derece rahat ve estetik bir formda tasarlanmış.

Minimal çizgilerin hakim olduğu konsol, çoklu saklama alanları ile kullanışlı ve şık çizgilere sahip. Bunun yanı sıra temperli satine camlı vitrini tamamlayan ultra spot aydınlatmalar da ürüne ait bir diğer özelliktir.

reklam alanı

Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir