Menu

İstikbal Sedef Koltuk Takımı

İstikbal Mobilya‘nın özel serilerinden biri olan Sedef Koltuk Takımı; bir adet üçlü koltuk, bir adet ikili koltuk ve iki adet de berjerden oluşmaktadır. Ayrıca ürüne ait tekli sandalye alternatifi de mevcuttur.  Sedef Koltuk Takımı, klasik avangard tarzda tasarlanmış bir koltuk takımıdır.

Sedef Koltuk Takımı, ahşap detayları ile son derece şık bir üründür. Ayrıca ürünün sırt kısmında yer alan düğme ve çektirme uygulamaları ile üst düzey tasarım detaylarına sahiptir.  Sedef koltuk takımı, içeriğinde yer alan sandalye seçeneği ile kalabalık misafirler için son derece rahat bir ürün olma özelliği taşır.

Sedef koltuk takımına ait, orta ve fiskos sehpa seçenekleri ile şık bir konsept bütünlüğü sağlanabilir. Sedef koltuk takımı, dekoratif sırt kırlentleri ile yaşam alanlarınıza şıklık katacak. Ürün, koltuk takımı, yemek odası takımı ve yatak odası takımı şeklinde set olarak tasarlanmıştır.

Detaylardaki harika işçilik ile İstikbal kalitesini görmek mümkün, ayrıca renklerin uyumu da bir o kadar güzel.

Avangar koltuk takımlarından hoşlananlar için tercih edilebilecek ürünle arasında yer alan Sedef koltuk takımı şık bir görünüm için geniş oturma odalarına ihtiyaç duyacaktır. Bu nedenle alırken odanızın genişliğini göz önüne almalısınız.

Detaylardaki zariflik ve mükemmel uyum ile İstikbal Sedef koltuk takımı iyi bir seçim olabilir. Ürün ile ilgili diğer tüm detayları İstikbal Mobilya’nın internet sitesinde bulabilirsiniz.

reklam alanı

Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir