Menu

Vanessa Bella Koltuk Takımı

Sınırsız bir hayal gücünden ilham alarak tasarlanan ve Vanessa Mobilya kalitesi ile hayata geçirilen Bella koltuk takımı, Bir adet tekli koltuk, bir adet ikili koltuk ve bir adet de üçlü koltuktan oluşmaktadır. Vanessa Mobilya olarak özel bir tasarım niteliği taşıyan bu ürün, rahat ve kullanışlı yapısıyla konforlu bir oturum imkanı sunuyor. Modernliği ve şıklığı bir arada sunan Bella koltuk takımı ile salonunuza hiç olmadığı kadar şıklık katacaksınız.

Ahşap ve yüksek ayaklı olarak tasarlanan bu mobilyanın kumaş renkleri kırık beyaz ve gri renklerde kombin edilmiştir. Bella Koltuk Takımında konfor ön planda tutulmuş ve buna bağlı olarak oturma ve yaslanma yerleri geniş formda tasarlanmıştır. Kırık beyaz ve grinin muhteşem uyumu, kırlentler ile de hareketlendirilmiş koltuklara extra renk ve şıklık katmıştır. Koltuk kol kısımları yüksek ve kumaş kaplı olarak dizayn edilmiştir. Buralara da büyük kırlent ilave edilerek rahatlık ve konforlu bir oturum ön planda tutulmuştur.

Modern ve sade çizgileri ile olduğu kadar, iki renkli tasarımı ile de evinize rahatlık ve şıklık katacak olan üründe yer alan kumaş ve ahşap materyaller birinci sınıf kalitededir.

reklam alanı

Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir