Menu

Vanessa Cordoba Koltuk Takımı

Vanessa Mobilya olarak tasarlanan  ve hayranlık uyandıran yeni bir ürün, Cordoba koltuk takımı

Cordoba Koltuk Takımı ile yaşam alanlarınıza modern bir tasarım olan bu özel takıma yer verebilirsiniz. Cordoba, ahşap ve yüksek formda tasarlanmış olan ayakları ile hem modern bir görünüm, hem de kullanım kolaylığı sunmaktadır. Renk olarak grinin koyu tonu tercih edilen bu ürünün oturma, yaslanma ve kol detayları ise tamamen kumaş kaplı olarak ve yumuşak formda tasarlanmıştır. Bunun yanı sıra, kol kısımlarında aynı tonda birer adet büyük kırlent kullanılmıştır.

Kol kısımlarından başlayarak ayaklara kadar uzanan uyumlu ahşap detaylar koltuğun tasarımına hareketlilik kazandırılmıştır. İster uzanarak, isterseniz oturarak kullanın, rahatlık ön planda tutularak tasarlanmış olan bu ürün ile evinizde rahat olmanın keyfini yaşayacaksınız.

Vanessa Mobilya güvencesi ile üretilmiş olan koltuk takımı uzun yıllar kalitesini koruyacaktır. Modern çizgilerden oluşan tasarımı, şık görüntüsü ve konforu ile sizlerin beğenisine sunulan Cordoba koltuk takımı ile evinizde kendinizi hiç olmadığı kadar özel hissedeceksiniz.

Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir