Menu

Vanessa Grace Yatak Odası Takımı

Yatak odası, kendinizle başbaşa kaldığınız özel bir yaşam alanıdır. Bu yüzden sizi şımartan ve keyif veren bir alan olmalıdır. İşte tam da bu yüzden Grace Yatak Odası Takımı, keyfine düşkün olanlar için tasarlandı.

Vanessa tarafından tasarlanan ve sizi şımartacak bir keyif sunan Grace yatak odası takımı gerek tasarımı ile gerekse kullanımı ile oldukça dikkat çekici bir ürün. Ürün yüksek ayaklı formda tasarlanmıştır, bu da ürünü daha modern bir görünüme kavuşturmuş. Bunun yanı sıra temizliği de oldukça kolay bir üründür.

Sadeliği ve şeffaflığı sevenler için özel bir ürün olan Grace yatak odası takımı içinde, karyola, şifonyer, komodin ve gardrop yer almaktadır. Karyola boyutları 171 genişlik, 232 derinlik ve 94 yükseklik olarak tasarlanmış. Tek çekmeceli komodinler lila renk ve ahşap tonları ile kombin oluşturularak üretilmiş. Komodinlerin ön kısımları kurdele deseniyle hareketlendirilmiş. Şifonyer ise 3 çekmeceli ve ön tarafı siyah renkte dizayn edilmiş. Yatak başlığında süet kumaş kullanılmış. Gardrop ise mürdüm tonlarında ve içi son derece kullanışlı şekilde tasarlanmıştır.

Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir