Menu

Vanessa Lima Yemek Odası Takımı

Lima,  antik dönemlerden günümüze  gelen bir  şehirdir. Vanessa mobilya‘nın ürüne adını verdiği Lima  yemek odası takımı, neo klasik hatlarıyla dikkat çeken bir üründür.

Ürünün en şık ve dikkat çeken parçası konsoludur. Oldukça modern tarzda üretilmiş olan konsol, antik çağları anımsatan deseni ile ilk bakışta dikkatleri üzerine çekiyor. Konsolun ön kısımı şeritler halinde oyma işçiliği ile zenginleştirilmiş. Aynaları ise 2’li ve beşgen şekilde dizayn edilmiş. Bunun yanı sıra ayakları da ingiliz tarzı yüksek formda ve kullanışlı şekilde tasarlanmış. Yemek odası takımları arasında ön plana çıkan bir takım olan Lima Yemek Odası Takımı, renk olarak koyu ceviz renginin hakim olduğu ve ayaklarının da ingiliz tarzı lame rengi ile hareketlendirildiği özel statüde bir üründür.

Ürünün masası oldukça sade dizayn edilmiş. Sandalyeleri ise deri ve  beyaz kumaşla kaplanmış ve yan kısımlarında gömme motif uygulaması kullanılmış ve ortaları sade bırakılmış, bu sayede dinamik bir görünüm ortaya çıkmış. Oldukça şık olan üründe karşıtlığın verdiği bir uyum söz konusu.

reklam alanı

Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir