Menu

Vanessa Metropolis Koltuk Takımı

Asil duruşu ve kendine hayran bırakan estetiği ile yaşam alanlarınıza yeni bir soluk getirecek, Metropolis koltuk takımı

Şık tasarımı ile kendinizi özel hissedeceğiniz Metropolis Koltuk Takımı, klasik tasarımın en belirgin yansıdığı ürünlerden biridir. Renk olarak koyu ve pastel renklerin hakim olduğu tasarımda önceliği rahatlık ve konfor alıyor. Vanessa Mobilya tarafından tasarlanan ve kendine has etkin bir duruşu olan Metropolis koltuk takımı, yaşam alanlarınıza şık bir atmosfer kazandıracak ve kendinizi özel hissettirecek nitelikte bir üründür.

Ürünün tasarımda genel olarak yuvarlak hatlar tercih edilmiş, bunun yanı sıra koltuğun kenarlarında asimetrik geçişler mevcut. Koltuk takımında 1 adet 210 x 91 x 71 ölçülerinde üçlü koltuk ve 1 adet 98 x 91 x 71 ölçülerinde tekli koltuk yer almaktadır. Ürünün döşemesinde suni deri kullanılmış olup, temizliği de oldukça kolaydır. Yaşam alanlarınıza özel bir atmosfer katan Metropolis, hem kaliteyi hem de  asaleti arayanlar için vazgeçilmez bir üründür.

Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir