Menu

Vanessa Pera Yemek Odası Takımı

Pera Yemek Odası Takımı, farklı tarz bir yemek odası  arayanlar için vazgeçilmez bir tercih. Vanessa mobilya‘nın en marjinal ürünlerinden biri olan Pera temek odası, kullanıcılarına son derece zengin ve özel bir görünüm sunuyor. Ürün, görünüm itibariyle oldukça kaliteli ve şık bir ürün, bunun yanı sıra ürünü diğer mobilyalardan ayıran en özel tarafı ise mobilyalarının özenle işlenmiş olması.

Yemek masasından başlayalım, masa üzeri cam ve oval bir şekilde tasarlanmış. Oval cam etrafında ise mobilya çerçeve ile hareketlendirilmiş. Ürünün masa ayağı da oldukça şık tasarlanmış, ortada demir levhalarla ve örümcek ağı şekli verilerek forma sokulmuş. Ürünün yemek masası sandalyelerinde ise renk olarak mürdüm tonları hakim ve deri kaplama kullanılmış. Sandalye ayakları ise ahşaptır.

Ürünün konsolu baklava dilimi şeklinde ve komple kabartma işlemeli şekilde tasarlanmış. Ayrıca konsolun üst kısmı sade  bırakılmış. Ürüne ait gümüşlüğün ön kısımları şeffaf camla kaplanmış ve 2 kapaklı şekilde tasarlanmış.

reklam alanı

Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir