Menu

Vanessa Pietra Koltuk Takımı

Zarif ve çağdaş çizgileri ile dikkat çeken ve Vanessa mobilya‘nın en beğenilen takımlarından biri de Pietra Koltuk Takımı…

Pietra koltuk takımı, kendine özgü  tasarımı ve kullanıcılarına sunduğu konfor ile çok başarılı ve bir o kadar da rağbet gören bir ürün olma özelliği taşıyor. Kendinizi adeta bulutların üzerinde hissedeceğiniz, yüksek kalitede konfor ve rahatlık göz önünde bulundurularak tasarlanmış bir ürün olması da bu takımı özel kılan bir diğer ayrıcalık. Vanessa Mobilya olarak özgün bir tasarım  anlayışı ile tasarlanan Pietra koltuk takımı, modern ve sıra dışı hatları ile her türlü mekanda rahatlıkla kullanılabilir.

Üründe zıt renkler bir arada kullanılmış ve ahşap zeminle birlikte ahşap yüksek ayaklar tercih edilmiştir. İkili koltuk ile tekli koltuk tasarımları ise farklı formda tasarlanmıştır. Farklı tasarımların bu üründe bütünleşmesi ile ortaya modern bir koltuk tasarımı çıkmıştır. Pietra ile yaşam alanlarınız dinamik bir atmosfere kavuşacaktır.

Kol kısımları geniş formda tasarlanan ürünün bir diğer özelliği de, konfor ve şıklığın yanı sıra, kolay bir şekilde temizlenebilmesidir.

Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir