Menu

Vannessa Ethna Yemek Odası Takımı

Ahşabın en iyi el işçiliği ile şekillenmesi  sonucu  ortaya çıkan tutkulu bir tasarım,  Ethna Yemek Odası takımı… Ağırlıklı olarak klasik tarzın hakim olduğu Ethna yemek odası, Vanessa Mobilya‘nın en şık ürünleri arasında yerini  alıyor.

Ürünün  sandalyeleri deri olarak dizayn edilmiş, ayrıca mobilyalarda ceviz rengi kullanılmış. Ürünün dikkat çeken en önemli özelliği, hem klasik hem de modern çizgilerin harmanlanmasıyla orta çıkmış olması. Bunun yanı sıra ürün, her döneme hitap edebilecek tarzda üretilmiş bir yemek odası takımı.

Üründe dikkat çeken bir diğer detay ise sandalyelerin tasarımı, görünümü itibariyle büro sandalyesini  anımsatan fakat duruş itibari ile oldukça rahat oturumlu olan masa sandalyeleri oldukça kullanışlı şekilde üretilmiş. Yemek masası 6 kişilik olan üründe ayak yapısı da örümcek ayakları şeklinde oldukça farklı tasarlanmış. Bunun yanı sıra masanın kenarları da siyah renkte tasarlanmış.

Ürünün konsolu oldukça sade ve oldukça tarz bir görünüm oluşturmuş, alt ve orta kısmında siyah renk geçişleri mevcut, ayakları da masanın ayakları gibi örümcek ayakları şeklinde forma sokulmuş.

reklam alanı

Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir