Menu

Vanessa Enigma Köşe Koltuk Takımı

Evinizi en güzel köşesini ona ayırın, Vanessa Mobilya’nın mükemmel tasarımlarından bir yenisi  daha, Enigma köşe koltuk takımı

Vanessa‘nın en özel köşe takımlarından biri olan Enigma, yaşam alanlarınızı güzelleştirmek ile kalmayacak,  aynı zamanda kırık beyaz rengi ile de sade ve ferah bir görünüm sağlayacaktır. Enigma Köşe Koltuk takımı ile benzersiz bir konfor sizleri bekliyor.

Vanessa mobilyanın en yeni tasarımlarından biri olan Enigma, 320 cm genişliğinde, 265 cm derinliğinde ve 90 cm yüksekliğindedir. Bunun yanı sıra makine ya da elde yıkamaya da dayanıklı kumaşı ile sizlere kaliteli ve uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunuyor. Asimetrik ve metal ayak yapısı ile de modern bir görünüm sunan Enigma köşe takımı, çok fonksiyonlu tasarımı ve kullanışlı yapısı ile evde geçireceğiniz zamanı keyfe ve eğlenceye dönüştürmeye aday bir üründür.

Özel formlu kumaşı ve süngeri ile de, rahat ve konforlu bir deneyim sunuyor. Ayrıca ürün, özel sırt mekanizması ile genişler ve yatak olarak da kullanılabilir.

Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir