Menu

Vanessa Albero Yatak Odası Takımı

Tasarımlarını ve kalitesini her geçen gün yenileyen Vanessa Mobilya, kendinizi özel hissedeceğiniz tasarımlarını sizlere sunmaya devam ediyor. Bu tasarımlar içinde olan Albero Yatak Odası Takımı, modern tasarım ve  güçlü duyguların yansıtıldığı özel bir tasarımdır.

Yatak odanıza enerji katacak olan bu ürün, tamamen ahşabın doğallığı ve sıcaklığı ile biiraraya gelerek üretilmiştir. İlk etapta modernliğin göze çarptığı ürün, detaylara inildiğinde nostaljik bir atmosfer yaratıyor. Albero yatak odası takımı içinde, gardrop,  karyola, komidin ve şifonyer bulunmaktadır, yüksek formda tasarlanan ayak yapısı ile de temizliği büyük ölçüde kolaylaştırır. Sabahları daha dinamik ve  mutlu uyanmak isteyenler için Albero, vazgeçilmez bir tercih olacaktır.

Bunun yanı sıra ürün, rahatlığı ve estetik görünümü ile de oldukça caziptir. Gardrop içi çok bölmeli bir şeklide özel olarak tasarlanmıştır. Çok bölmeli olması ise kullanım anlamında büyük bir kolaylık sağlamakla birlikte, bütün kıyafetlerinizi rahatlıkla koyabileceğiniz bir kapasitede dizayn edilmiştir.

Teknik detaylar için vanessa.com.tr yi ziyaret edebilirsiniz.

reklam alanı

Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir