Menu

Vanessa Royal Yatak Odası Takımı

Yenilikçi ve modern tasarım anlayışıyla hayata geçirilen Royal Yatak Odası Takımı, ahşap detayları ve modern görünümü ile göz doldurmaya devam ediyor. Vanessa mobilya’nın en yenilikçi ve elegan tasarımlarından biri olan Royal yatak odası, ahşab rengi ve derinin muhşetem uyumu ile evlerinize aydınlık bir görünüm katıyor.

Özgün bir tasarımı olan ve Vanessa Mobilya’nın gözde ürünlerinden biri  olan Royal yatak odası içinde gardrop, 2 adet komodin, şifonyer ve karyola yer almaktadır. Karyola boyutları genişlik 301, derinlik 219, yükseklik 96 cm olarak belirlenmiştir. Diğer ürünler de standart boylarda üretilmiş.

Mobilyada eskitme tarzında ahşap kullanılmış, bunun yanı sıra karyola ve diğer mobilyaların ayakları da yüksek formda tasarlanmıştır. Yatak başlığı iç kısmında deri detaylara yer verilmiş ve düğmelerle gömme motif uygulanmıştır. Ayrıca  başlığın etrafı dolap ile bütünlük oluşturması amaçlanmış ve kahverengi çerçeve ile kapatılmış. Gardrop kapakları ise yarı yarıya ayna ile kaplanmış ve dolap içleri oldukça kullanışlı ve geniş bir şekilde tasarlanmıştır.

Tüm detaylar için vanessa.com.tr yi ziyaret edebilirsiniz.

reklam alanı

Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir